Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
        Latviski  English 
Lielvārdes novada ģērbonis

PEDAGOGU METODISKĀS APVIENĪBAS - ir koleģiālas Lielvārdes un Ķeguma novadu izglītības iestādēs strādājošu pedagogu grupas, kas aptver noteiktas specialitātes pedagogus, izglītības iestāžu direktorus un direktoru vietnieku grupas.

Metodiskās apvienības īsteno metodisko darbību Lielvārdes un Ķeguma novados.

Metodiskās apvienības risina jautājumus par pedagogu profesionālās meistarības pilnveidi, mācību metodisko materiālu izvēli un izstrādi, rekomendāciju izzina un popularizē  labāko pedagoģisko pieredzi.

Metodisko apvienību darbu koordinē Lielvārdes novada izglītības speciālists.

Starpnovadu (Lielvārdes, Ķeguma) metodisko apvienību darbības nolikums

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu