Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
        Latviski  English 
Lielvārdes novada ģērbonis

2014. gada 26. februārī Lielvārdes novada domē
apstiprināja jauniešu brīvprātīgā darba organizēšanas vadlīnijas, kas nosaka kārtību, kādā veicams brīvprātīgais darbs novadā.

Jaunietis vecumā no 13-25 gadiem brīvprātīgo darbu var veikt valsts vai pašvaldības iestādē, biedrībā vai nodibinājumā. Brīvprātīgais darbs ir bezatlīdzības darbs un tas  ir vērsts uz sabiedriskā labuma darbību un veicina brīvprātīgā darba veicēja zināšanu, prasmju un iemaņu attīstību, kā arī nodrošina brīvā laika lietderīgu izmantošanu. Jauniešu brīvprātīgo darbu nedrīkst izmantot peļņas gūšanas nolūkā.

Brīvprātīgo darbu var veikt dažādās jomās, piem., sociālā aprūpe un veselības aizsardzība, vides aizsardzība, dzīvnieku aprūpe, sports, kultūra un izklaides pasākumi u.c.  Brīvprātīgo darbs ir visā pasaulē atzīts un populārs veids, kā iedzīvotāji iesaistās sabiedriskajā dzīvē un pārveido, uzlabo savu un apkārtējo dzīves kvalitāti.

Lai uzsāktu brīvprātīgo darbu jaunietim ir iespēja izņemt brīvprātīgā darba uzskaites grāmatiņu „Brīvprātīgais Lielvārdes novadā” pie jaunatnes lietu speciālistes Lielvārdes novada domē, Raiņa ielā 11A, Lielvārdē.

Sakrājot noteiktu stundu skaitu, jaunietis saņems apliecinājumu, kas apstiprinās iegūtās prasmes, iemaņas un darba pieredzi. Šis apliecinājums varēs kalpot kā pirmās darba pieredzes apliecinājums, ko varēs pievienot arī savam CV.

Lai uzzinātu par aktuālākajiem brīvprātīgā darba piedāvājumiem, jaunieši aicināti reģistrēties brīvprātīgā darba veicēju datu bāzē. To iespējams izdarīt http://ej.uz/LielvardeBD. Reģistrējoties palielinās iespēja daudz ātrāk un efektīvāk uzzināt par iespējām veikt brīvprātīgo darbu novadā.

Lielvārdes novada brīvprātīgā darba datubāzē ir iespēja redzēt organizāciju un iestāžu sarakstu, kurās var veikt brīvprātīgo darbu. Jaunietim pašam ir jāpiesakās pie izvēlētā brīvprātīgā darba organizētāja, lai vienotos par brīvprātīgā darba veikšanu.

Organizācijas un pašvaldības iestādes var pieteikt iespējamos brīvprātīgos darbus, rakstot uz e-pastu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

Papildus informāciju var saņemt pie jaunatnes lietu speciālistes Agneses Vovčenko, This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. tel.nr.  26614729 vai personīgi Lielvārdes novada domē, Raiņa ielā 11A, Lielvārdē.


Jauniešu brīvprātīgā darba organizēšanas vadlīnijas Lielvārdes novadā

Vecāku atļauja

Vienošanās par brīvprātīgā darba veikšanu

Apliecinājums

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu