Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
        Latviski  English 
Lielvārdes novada ģērbonis
Ogres biznesa inkubators logotips
Brīvības iela 32, Ogre, LV-5001, Latvija
62400902; darba laiks: darba dienās 8.30–17.00
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
http://www.liaa.gov.lv

2017. gada 17. janvārī Ogrē ar svinīgu pasākumu tika atklāts Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Ogres biznesa inkubators – viens no 14 LIAA biznesa inkubatoriem reģionos. Ogres biznesa inkubators atbalsta esošos, jaunos un topošos uzņēmējus Lielvārdes, Ogres, Ķeguma, Ikšķiles, Stopiņu, Ropažu un Salaspils novadā. Vairāk informācijas LIAA mājaslapā: www.liaa.gov.lv.

Saistītie raksti:

Ogrē svinīgi atklāts biznesa inkubators (17.01.2017.)

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu