Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
               

Saskaņā ar likuma “Par pašvaldībām” 43.1 pantu uz 2020.gada 30.septembra domes sēdi iesniegti šādi saistošo noteikumu projekti:

Nr. Nosaukums Spēkā stāšanās datums Dokumenti
Grozījumi Lielvārdes novada domes 2019.gada 27.marta saistošajos noteikumos Nr.3 “Saistošie noteikumi par ēdināšanas pakalpojuma maksas atvieglojumiem Lielvārdes novada pašvaldības izglītības iestādēs” Saistošie noteikumi Paskaidrojuma raksts
Grozījumi Lielvārdes novada domes 2019.gada 27.marta saistošajos noteikumos “Par dzīvojamai mājai funkcionāli nepieciešamā zemes gabala pārskatīšanu” Saistošie noteikumi Paskaidrojuma raksts
„Lokālplānojuma, kas groza Lielvārdes novada teritorijas plānojumu 2016.–2027.gadam nekustamajos īpašumos „NBS Gaisa spēku Aviācijas bāze”, „Sējas”, „Bērnaukļi”, „NBS Aviācijas bāze „Lielvārde””, „Lielvārdes meži” Lielvārdes pagastā, Lielvārdes novadā” gr Saistošie noteikumi Paskaidrojuma raksts

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu