Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
        Latviski  English 
Lielvārdes novada ģērbonis

Saskaņā ar likuma “ Par pašvaldībām” 43.1 pantu uz 2020.gada 25.novembra domes sēdi iesniegti šādi saistošo noteikumu projekti:

Nr. Nosaukums Spēkā stāšanās datums Dokumenti
SN Grozījumi Lielvārdes novada domes 2015.gada 30.decembra saistošajos noteikumos Nr.26 “Nodeva par būvatļaujas saņemšanu, būvniecības ieceres akceptu, izdarot atzīmi būvatļaujā, paskaidrojuma rakstā vai apliecinājuma kartē” Saistošie noteikumi Paskaidrojuma raksts
Grozījumi Lielvārdes novada domes 2019.gada 27.marta saistošajos noteikumos Nr.3 “Saistošie noteikumi par ēdināšanas pakalpojuma maksas atvieglojumiem Lielvārdes novada pašvaldības izglītības iestādēs” Saistošie noteikumi Paskaidrojuma raksts
Grozījumi Lielvārdes novada domes 2020.gada 29.janvāra saistošajos noteikumos Nr.1 “Par Lielvārdes novada pašvaldības budžetu 2020.gadam”” Saistošie noteikumi Pielikums Nr.1
Pielikums Nr.2
Pielikums Nr.3 Paskaidrojuma raksts

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu