Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
        Latviski  English 
Lielvārdes novada ģērbonis

Lielvārdes novada dome lemj par pašvaldības autonomo funkciju un brīvprātīgo iniciatīvu īstenošanu un par kārtību, kādā nodrošina pašvaldībai deleģēto valsts pārvaldes funkciju un pārvaldes uzdevumu izpildi paredzētā finansējuma robežās.

Lielvārdes novada dome nosaka pašvaldības institucionālo struktūru, apstiprina pašvaldības budžetu un organizē tā izpildi, kā arī veic citas normatīvajos aktos noteiktās darbības. Dome, atbilstoši kompetencei, ir atbildīga par pašvaldības dibinātu vai izveidotu pašvaldības institūciju, iestāžu un aģentūru tiesisku darbību un finanšu līdzekļu izlietojumu.

Lielvārdes novada domes sastāvā ir 15 deputāti.

Lielvārdes novada domē ir piecas pastāvīgās komitejas:

  • Finanšu komiteja - 15 deputātu sastāvā;
  • Attīstības komiteja - 5 deputātu sastāvā;
  • Tautsaimniecības komiteja - 5 deputātu sastāvā;
  • Izglītības, kultūras un sporta komiteja - 7 deputātu sastāvā;
  • Sociālo un veselības lietu komiteja - 5 deputātu sastāvā.

 

Vispārējo pašvaldības pārvaldes struktūru nosaka dome, ievērojot labas pārvaldības principus.

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu