Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
               

Mūsu lielākā vērtība ir mūsu cilvēki. „Sarunas ar novadniekiem”

2016.gadā Lielvārdes novada pašvaldība izsludināja projektu konkursu, kur septiņpadsmit iesniegto projektu vidū bija arī Lēdmanes tautas nama kultūras projekts „Sarunas ar novadniekiem”. Sākotnēji projekts paredzēja aptvert tikai nelielu daļu Lēdmanes pagasta personību, taču projekta izstrādes gaitā kļuva skaidrs, ka filma sagaida turpinājumu, jo Lēdmanē ir tik daudz radošu un aktīvu cilvēku, kuru veikums un darbs ir pazīstams arī ārpus novada un pat valsts robežām.

Nākamajā gadā, tiklīdz Lielvārdes novada pašvaldība izsludināja 2017.gada kultūras projektu konkursu, no Lielvārdes kultūras centra tika iesniegti 5 projekti, to starpā arī projekts dokumentālai filmai „Sarunas ar novadniekiem 2”.
Darbs pie projekta turpinājās arī 2018. gadā, tā triju gadu laikā nofilmējot 17 Lēdmanes pagasta personības.

Šīs intervijas ir pamatā trim dokumentālajām filmām “Sarunas ar novadniekiem”, kuras tika demonstrētas Lielvārdes novada un Baltā galdauta svētkos visā Lielvārdes novadā.

Imants Resnis

21. jūlijs

Aivars Neško

20. jūlijs

Inese Nereta

20. jūlijs

Linda Neško

20. jūlijs

Daila Vanaga

20. jūlijs

Tālis Sala

20. jūlijs
 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu