Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
               
Lielvarde_28.07.18_167
Lielvarde_28.07.18_141
Lielvarde_28.07.18_142
Lielvarde_28.07.18_147
Lielvarde_28.07.18_148
Lielvarde_28.07.18_150 (1)

Lielvārdes novada svētkos Lielvārdē trim jau esošajiem Goda krēsliem piepulcējais ceturtais: svinīgā pasākumā Rembates parkā tika atklāts vides objekts "Goda krēsls Gunāram Priedem". Goda krēsla veidotājs arī ir novadnieks - lielvārdietis metālmākslinieks Aldis Lambergs. "Šodien pateicībā par paveikto mēs godinām Gunāru Priedi, pievienojot mūsu Goda krēsliem vēl vienu – daudzšķautnainu dimantu, kāds bija arī Gunārs pats visās savās izpausmēs", atklājot pasākumu, klātesošos uzrunāja Lielvārdes novada domes priekšsēdētāja Santa Ločmele. Vides objekts parāda ne tikai slavenā dramaturga talanta šķautnes, bet arī dabas stihijas: Daugavas ūdeņus un debesu zilgmi, kas bija tik tuvas Gunāram Priedem.

Goda krēsls šogad atklāts, sagaidot slavenā novadnieka 90.jubileju. Piedāvājam foto un video-ieskatu pasākuma norisē.


 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu