Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
             
a-3
a-10
a-13
a-15
a-16
a-17
a-22
a-23
a-26
a-27
a-28
a-3
a-4
a-5
a-6
a-8
a-9

10.decembrī Lielvārdes novada pašvaldība uz kopīgām mācībām un ideju radīšanas pasākumu bija aicinājusi savus uzņēmējus un kultūras jomas darbiniekus. Par to, kā kultūrvēsturisko mantojumu izmantot tūristu piesaistei, prezentācijā stāstīja ar pasaules pieredzi bagātā lektore Brigita Stroda. Savukārt par to, kā praktiski ikdienā uzņēmumi un organizācijas var izmantot digitālā marketinga sniegtās iespējas, lai daudz precīzāk un veiksmīgāk sasniegtu savus iespējamos klientus, atraktīvā un vizuālā prezentācijā runāja Ieva Knāķe.

Aizraujošo un motivējošo prezentāciju iedvesmotajiem semināra dalībniekiem bija iespēja izteikt savus priekšlikumus par to, kā radīt Lielvārdes novadā plašu, ikgadēju publisku pasākumu, kurš izraisītu plašu rezonansi un liktu Lielvārdes novada vārdam izskanēt ārpus tā robežām. Izskanēja daudz jaunu ideju. Ieskatam dažas no tām: 1.)Lielo Vārdu Diena Lielvārdē – jauniešu dzejas radīšanas pasākums pie Dzejnieku Ozoliem Daugavas krastā Kaibalā ar ozolu ievīšanu no dzejoļiem veidotā Lielvārdes jostā un repera Ozola uzstāšanos, 2.) Peldošs pop – up restorāns Daugavā pretī Lielvārdei ar vietai atbilstošiem ēdieniem, dzērieniem un mūziku, 3.)muzikāls profesionālu mākslinieku priekšnesums uz Daugavas, 4.) bruņinieku cīņas Lielvārdē, 5.)jauno dabaszinātnieku pasākums ar demonstrējumiem un klasēm, 5.) ziemas slidotava Remtes parkā. Varam visi sev novēlēt kopīgiem spēkiem kādu no šīm idejām pārvērst par reālu piedzīvojumu 2020. gadā sev un citiem!

Foto: Ogrenet.lv


 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu