Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
             

No šī gada aprīļa sākuma, sakarā ar atjaunošanas darbiem, demontēts mūsu daiļamata meistariem, Lielvārdes jostas audējiem Arvedam un Verai Paeglēm veltītais Goda krēsls.

Krēsla autors, mūsu novadnieks, metālmākslinieks Aldis Lambergs aicina iedzīvotājus saudzīgāk izturēties pret Goda krēsliem, kuru mērķis ir popularizēt Lielvārdes novada nozīmīgākās personības. Aldis teic, ka uz Goda krēsla novērotas rupju bojājumu pazīmes, kas nav tikai laika gaitā izveidojies nolietojums.

Atgādinām, ka Arveda un Veras Paegļu darbs ir veicinājis Lielvārdes jostas atpazīstamību ne tikai Latvijā, bet arī aiz tās robežām, kā arī veicinājis amata meistarus pievērsties Lielvārdes jostas aušanai un zīmju izzināšanai arī ārpus Lielvārdes novada. Goda krēsls ir īsts mākslas darbs, saudzēsim to!

Vairāk par Arvedam un Verai Paeglēm veltīto Goda krēslu

Alda Lamberga foto

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu