Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
        Latviski  English 
Lielvārdes novada ģērbonis

Lielvārdes novada pašvaldība informē, ka projekta "Ūdenssaimniecības pakalpojumu attīstība Lielvārdē, III kārta" realizācijas ietvaros tiks veikti centralizētie kanalizācijas tīkla izbūves darbi Mednieku un A. Pumpura ielā, brīvdienā, 2020. gada 18.novembrī.

Jau ziņots, ka projekta ietvaros plānots izbūvēt ~ 20,7 km kanalizācijas tīklu (precīzs kopējais garums tiks noteikts pēc izbūves) Lielvārdes pilsētā, t.sk..:

  1. no jauna izbūvējamos sadzīves kanalizācijas tīklus otrā pusē dzelzceļam šādas ielās: Mednieku iela, Zaķu iela, A. Pumpura iela, Ozolu iela, Lakstīgalu iela, Liepziedu iela, Zaļā iela, Līču iela, Zvaigžņu iela, Kastaņu iela, Smilšu iela, Akmeņu iela, Lauku iela, Rembates iela, Putnu iela, Meža iela, Pļavu iela, Priežu iela, Egļu iela, Miera iela, Ķiršu iela, Ziedu iela, Nākotnes iela, Vidus iela, Puškina iela, Stacijas iela, Draudzības iela, Liepu iela, Uzvaras iela un sadzīves kanalizācijas spiedvads no esošās Avotu masīva kanalizācijas sūkņu stacijas līdz notekūdeņu attīrīšanas iekārtām Mednieku ielā 24 izbūve;
  2. no jauna izbūvējamos sadzīves kanalizācijas tīklus šādās ielās: Skolas iela, Krasta iela, Burtnieku iela, Gaismas iela, Mēness iela, Lāčplēša iela, Rožu iela, Slimnīcas iela, Čiekuru iela, Cīruļu iela, Ausekļa iela un Ezeru iela.


Būvniecības līguma izpildes termiņš paredzēts 20 kalendārie mēneši no darbu uzsākšanas, tas ir, līdz 2022.gada janvārim.

Precīzāku informācija tiks aktualizēta gan SIA “Lielvārdes Remte”, gan Lielvārdes novada pašvaldības mājas lapā, norādot ielu sarakstu, pa kurām tuvākajā laikā tiks veikti darbi, kā arī informēsim par satiksmes organizāciju darbu izpildes laikā.


Skatīt:
Ceļu satiksmes tehnisko līdzekļu izvietojuma shēma Mednieku ielā Nr.1

Ceļu satiksmes tehnisko līdzekļu izvietojuma shēma Mednieku ielā Nr.2

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu