Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
        Latviski  English 
Lielvārdes novada ģērbonis

SIA “Lielvārdes Remte” informē, ka no projekta "Ūdenssaimniecības pakalpojumu attīstība Lielvārdē, III kārta" būvdarbu uzsākšanas, 2020. gada 10.augusta ir paveikti sekojoši darbi:

  • Kanalizācijas maģistrāles ar pievadiem izbūve Kastaņu, Zvaigžņu un Liepu ielās, kurās vēl jāveic ceļu atjaunošanas darbi;
  • Uzsākta kanalizācijas maģistrāles ar pievadiem izbūve Zaķu, Mednieku, Pumpura, Miera (līdz Meža ielai), Puškina ielās;
  • No š.g. 19. līdz 23.oktobrim notiks ceļa atjaunošana Liepu ielā posmā no Puškina līdz Stacijas ielai.

Pirms darbu uzsākšanas konkrētā ielā, vismaz nedēļu pirms tiem, tiek nosprausta trase (ar krāsu tiek atzīmētas pievadu akas, no kurām plānojas izbūvēt pievadus mājsaimniecībām) un iedzīvotāji, ar paziņojumiem pastkastītēs, tiek ielūgti uz ielas sapulci (pēc darba laika), lai informētu par paredzamajiem būvdarbiem un pievadu izbūvēm. Šajās sapulcēs iedzīvotāji var izteikt vēlmi mainīt pievada izbūves vietu, precīzi shēmā iezīmējot vēlamo vietu, kurai autoruzraudzības kārtībā tiek veiktas projekta izmaiņas.

Tāpat tiek piedāvātas iesnieguma veidlapas Tehnisko noteikumu izdošanai. Pēc šī iesnieguma saņemšanas SIA “Lielvārdes Remte” bez maksas mēneša laikā sagatavo Tehniskos noteikumus ar pievienojuma shēmu pielikumā.

Būvdarbi notiek līdz pat 4,5 m dziļumā, līdz ar to, tie tiek veikti, ievērojot visas darba drošības prasības.

Būvnieks pēc darba laika nodrošina transporta izbraukšanu līdz mājsaimniecībām, kuras atrodas būvdarbu zonā.

Vairāk informācijas par projektu"Ūdenssaimniecības pakalpojumu attīstība Lielvārdē, III kārta" skatīt šeit

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu