Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
             

Datums: 20. jūnijs 10.00

Lāčplēša laukums

Līgo tirdziņš un Tirgus laukuma atklāšana notiks projekta “Tirgus laukuma izveide Lielvārdē”, Nr.18-04-AL02-A019.2103-000006 ietvaros. Apmelētājus un tirgotājus ar muzikāliem un atraktīviem priekšnesumiem priecēs, vokāli dramatiski instrumentālā grupa «ILGA», kurā apvienojušies Dailes teātra dziedošie aktieri - Lauris Subatnieks, Gundars Silakaktiņš un Aldis Siliņš.

Vairāk informācijas par Eiropas Lauksaimniecības fondu lauku attīstībai pieejams Eiropas Komisijas tīmekļa vietnē:
http://www.lielvarde.lv/?option=com_content&view=article&Itemid=536&id=1362228

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu