Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
             

3. marts Jumpravas kultūras namā bija ļoti darbīgs! Jau desmitos no rīta namā pulcējās pirmie pastalu darinātāji, lai uzklausītu vērtīgos seno latviešu apavu meistarošanas noslēpumus. Kopumā ādas mākslinieciskās apdares meistares un projekta 100pastalas.lv autores Agritas Krieviņas un līdzautores Māras Krieviņas vadībā tapa trīsdesmit pastalu pāri gan lieliem, gan maziem! Septiņu stundu garās meistarklases darbīgo un draudzīgo atmosfēru iemūžināja fotogrāfs Austris Auziņš.

Neilgi pēc meistarklašu noslēguma nams jau atkal pulcēja ļaudis, lai sadancotos danču vakarā! Vairāki dancotāji iemēģināja arī pašdarinātās jaunās pastalas. Dančus spēlēja un lustīgu garastāvokli uzturēja folkloras kopa “Josta” no Lielvārdes, Ķeguma brīvie danču spēlmaņi, kā arī Jumpravas kultūras nama folkloras kopa “Liepu laipa”.

Paldies visiem pastalu darinātājiem, meistarklases vadītājām, dancotājiem un danču spēlmaņiem par priekpilnu sestdienu!

Pastalu darināšanas meistarklases foto – Austris Auziņš

Danču vakara foto – Jumpravas kultūras nams

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu