Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
             
IMG_0553
IMG_0038
IMG_0097
IMG_0189
IMG_0260
IMG_0299
IMG_0437 (1)
IMG_0553
IMG_0614
IMG_9931
2018. gada 9. novembrī Andreja Pumpura Lielvārdes muzejs jau 18. reizi rīkoja Lāčplēša dienai veltītu pasākumu “Lāčplēša spēka mantinieki”.
Pasākumu ar tautasdziesmām atklāja muzeja direktore Anita Streile, savukārt komandas vienotības garu, patriotismu un draudzīgu sacensību gaisotni visiem dalībniekiem vēlēja Lielvārdes novada domes priekšsēdētājas vietniece Vita Volonte.
Visiem dalībniekiem bija iespēja noklausīties atvaļinātā pulkveža Ulda Filipsona stāstījumu par Latvijas brīvības cīņu vēsturi, kā arī NBS Gaisa spēku un zemessardzes pārstāvju stāstījumus par savu darbību. Tam sekoja komandu prezentācijas, erudītu konkurss, komandu soļosana ar dziesmu un sacensības "Vīru spēles". Pasākuma gaitā bija iespēja iepazīties ar NBS Gaisa spēku ieročiem. Zemessardzes 54. IT bataljons organizēja šaušanu mērķī.
Pasākumā piedalījās 8 vispārizglītojošo skolu 9. klašu komandas no E. Kauliņa Lielvārdes vidusskolas, Lielvārdes pamatskolas, Jumpravas pamatskolas, Lēdmanes pamatskolas, Ķeguma komercnovirziena vidusskolas un Ogres 1. vidusskolas.  
Diplomu par visveiksmīgāko skici “Lāčplēša ordenis” saņēma Lielvārdes pamatskolas 9. b klases komanda “Zaļie”.
Spēka pārbaudē “Vīru spēles” visaugstāko rezultātu arī uzrādīja Lielvārdes pamatskolas 9. b klases komanda “Zaļie”.
Sacensībās “Šaušana mērķī” vislabākos rezultātus uzrādīja Jumpravas pamatskolas 9. klases komanda “Staltie jumpravieši”.
Par vislabāko komandas kapteini tika nominēta E. Kauliņa Lielvārdes vidusskolas 9. b klases komandas “Patrioti” kapteine Marija Šablovska.
Pasākumā 3. vietu kopvērtējumā izcīnīja Jumpravas pamatskolas 9. klases komanda “Staltie jumpravieši”, 2. vietu – Lēdmanes pamatskolas 9. klases komanda “Lēdmanes cīnītāji”, 1. vietu -  Lielvārdes pamatskolas 9. b klases komanda “Zaļie”.    
Foto: A.Saka
Informāciju sagatavoja:
Komunikācijas un tūrisma nodaļas vadītāja Irēna Romanovska 
A.Pumpura Lielvārdes muzeja speciāliste Irēna Arāja
 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu