Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
             

23. maijā, visas dienas garumā būs iespēja piedalīties izzinošās pastaigās pa Rembates parka takām piedaloties pasākumu sērijas “Goda krēslu stāsti” pirmajā stāstā “Putnu diena. Kārlis Grigulis”.


Parkā būs izvietota Kārlim Grigulim veltīta fotogrāfiju izstāde. Bērniem un pieaugušajiem būs iespēja pašiem iejusties ornitologa jeb putnu pētnieka lomā, mēģinot atpazīt Latvijas putnus un atdarinot to uzvedību dabā. Visas dienas garumā parkā varēs klausīties A. Neretnieces atmiņu stāstu par iedvesmojošo putnu draugu, kā arī skanēs Kārļa Griguļa sarakstītās pasakas Lielvārdes tautas teātra režisora, aktiera Kārļa Lišmaņa lasījumā.

Lūdzam stingri ievērot visus drošības un piesardzības pasākumus!

“Putni ir brīnišķīgas būtnes un mīlestība uz tiem brīnumainā kārtā vieno cilvēkus. Pat tad, ja viņi runā dažādās valodās”. Kārlis Grigulis

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu