Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
             

Š.g. 25. jūlijā, laikā no plkst. 9:00 līdz 14:00 Lāčplēša laukumā, Lielvārdē notiks Lielvārdes novada svētku tirdziņš! Lai pieteiktos dalībai  tirdziņā, aicinām aizpildīt elektronisko pieteikuma veidlapu, norādot visu nepieciešamo informāciju!

Pieteikties iespējams līdz 20. jūlijam pulksten 17:00.

Pēc pieteikuma veidlapas iesūtīšanas no rīkotājiem jāsagaida atbildes e-pasta vēstule ar apstiprinājumu par dalību tirgū!

Papildus informācijai par šī tirgus norisi aicinām sazināties ar Lielvārdes novada Kultūras centra tirdziņu organizatori Gitu Kārkliņu pa tālruni +371 29192564 vai arī elektroniski - e-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  


Tirgus noteikumi_1.lpp.
Tirgus_noteikumi _2. lpp.

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu