Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
             

Iedzīvotāju viedoklis un vērtējums par Lielvārdes novada sociālā dienesta sniegtajiem sociālajiem pakalpojumiem un sociālajiem pabalstiem, veikto sociālo darbu un to kvalitāti Lielvārdes novadā 2019.gadā.

Jau iepriekš pateicamies, ka piedalaties mūsu anonīmajā aptaujā. Aptaujā iegūtā informācija tiks izmantota apkopotā veidā, lai uzlabotu Lielvārdes novada sociālā dienesta (turpmāk – Sociālais dienests) darbu - Lielvārdē, Jumpravā un Lēdmanē.
Jautājumos, kuri uz Jums neattiecas, varat nesniegt atbildes. Atzīmējot sadaļu „Cits” lūgums sniegt viedokli (kāpēc šāda atbilde?).

SĀKT APTAUJU- SPIED ŠEIT

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu