Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
             

Projekta konkursa ietvaros tiek atbalstītas tādas aktivitātes kā kultūras dzīves dažādošana, sporta un veselīga dzīvesveida veicināšana, brīvā laika un izklaides iespēju dažādošana, neformālās izglītības programmas dažādām iedzīvotāju grupām un vēl daudz kas cits.

Konkursa pretendentiem ir iespēja saņemt finansējumu viena projekta īstenošanai un pieprasītā līdzfinansējuma apmērs nedrīkst būt lielāks par 1 000 EUR. Projektu konkursa kopējais finansējums ir 5 000 EUR.

Projekta iesniedzējam ir jānodrošina līdzfinansējums vismaz 10% apmērā no kopējās projekta summas. Līdzfinansējums var būt finansiālais ieguldījums, brīvprātīgais darbs un mantiskais ieguldījums.

Projekta iesniegumi tiek pieņemti no 2020.gada 11.marta līdz 2020.gada 10.aprīļa plkst. 15:00.

Papildu informācija un konsultācijas: Attīstības plānošanas un projektu vadīšanas nodaļas projektu vadītāja Madara Malahovska, Lielvārdē, Raiņa iela 11A, 3.stāvā, 328.kabinetā, tālr. 27823794, e-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Projektu pieņemšana no 2020.gada 10.marta līdz 2020. gada 9. aprīlim.

Projektu konkursa nolikums un
pielikumi:

Sabiedrisko aktivitāšu dažādošanas projekta konkursa nolikums

Projekta iesniegums

Tirgus izpētes protokols-lēmums

Vērtēšanas kritēriji

Projekta ziņojums

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu