Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
        Latviski  English 
Lielvārdes novada ģērbonis

31. martā estrādes dīva Laima Vaikule svinēja savu 65. dzimšanas dienu, bet dienu iepriekš «Arēnā Rīga» notika viņas jubilejas koncerts «Laima Vaikule & Freedom Ballet». Vienu dziesmu kopā ar slaveno mākslinieci izpildīja mūspuses jaunietis – rembatietis Toms Antons.

Šis gads Tomam sākās ar dalību Laimas Vaikules izaicinājumu jeb challenge konkursā, kurā bija jāiesūta video ar kādu paša izpildītu dziesmu no L.Vaikules repertuāra. Sākotnēji Tomam tas šķita pilnīgs neprāts, bet viņš un viņa atbalstītāji klusībā turēja īkšķus, ticot – viss izdosies. Kad konkurss noslēdzās, izrādījās, ka rembatietis ieguvis ne tikai biļetes uz mākslinieces jubilejas koncertu, bet arī konkursa galveno balvu – tikšanos ar pašu L.Vaikuli un kāpšanu uz skatuves «Arēnā Rīgā», lai kopā ar estrādes dīvu izpildītu dziesmu «Vienā laivā».

Toms Antons ir Lielvārdes pamatskolas 9.klases audzēknis, kurš pirms gada absolvēja Lielvārdes Mūzikas un mākslas skolas klavieru klasi, papildus pie pūšamo instrumentu pedagoga M.Makara apgūstot saksofona spēli, bet pie pedagoģes M.Puriņas – solodziedāšanu. Pašlaik Toms dzied bērnu korī «Lielvārde», kā arī vada Lielvārdes Jauniešu domi. Līdz šim puisis ar labiem panākumiem piedalījies dažādos konkursos un projektos, viņš veiksmīgi turpina realizēt nosprausto mērķi – būt uz skatuves un piepildīt savus sapņus…

Ritvars Raits,

“Ogres Vēstis Visiem”

Rembatietis Toms Antons pēc kopīgas uzstāšanās dzimšanas dienā sveic estrādes dīvu Laimu Vaikuli. Foto no Ķeguma novada pašvaldības arhīva

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu