Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
        Latviski  English 
Lielvārdes novada ģērbonis

Lielvārdes un Ķeguma novadu apvienības skolēniem atjaunota olimpiāde dabaszinātnēs ar nosaukumu „Lapsiņa”!

Olimpiādes idejas autore ir ilggadīgā Edgara Kauliņa Lielvārdes vidusskolas bioloģijas skolotāja, metodiķe un mācību līdzekļu veidotāja Regīna Gribuste. Jauno talantu atklāšana un attīstīšana ir katras skolas uzdevums. Viņa vēlējās, lai zinātkārajiem dabas vērotājiem tiktu dota iespēja sevi apliecināt, ne tikai no 9. klases, ko nosaka valsts, bet daudz agrāk. Pieminot un cienot viņas paveikto un mums uzticēto, tiek turpinātas olimpiādes organizēšanas tradīcijas. Tradīcijas ir tās, ar kurām mēs varam būt pārāki par citiem novadiem!

Izglītības uzņēmums „Lielvārds” sarūpēja mūsdienīgas galvenās balvas – ar 3D printeri izgatavotas lapsas! Olimpiādes atklāšanā, kas notika 26. aprīlī Edgara Kauliņa Lielvārdes vidusskolā, dalībnieki vienojās, lai uzvarētu, vajadzīga ne tikai lapsas gudrība, bet arī veiklība un attapība, jo jāveic gan teorētiskie, gan praktiskie uzdevumi. Paldies abu novadu dabaszinātņu un bioloģijas skolotājiem par komandas darbu gan veidojot uzdevumus, gan strādājot žūrijā! 

6.klašu grupā kopā ar Gustavu Grandānu (skolotāja Vita Spilberga) Lapsiņa devās uz Ķeguma komercnovirziena vidusskolu, bet otru  - 8.klašu grupā ieguva Lielvārdes pamatskolas skolniece Zane Strazda (skolotāja Sandra Pētersone). Paldies „Lielvārdam” un Andrim Gribustam par jauno talantu un viņu pedagogu atbalstu! Lai motivētu gatavoties nākamajiem izaicinājumiem, tika dāvinātas ne tikai grāmatas, bet arī dota iespēja izmantot mācību satura platformu „Soma.lv”.

Ķeguma un Lielvārdes novadu apvienības Dabazinātņu jomas MA vadītāja Daiga Brante

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu