Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
             

Laikā no 27.jūlija līdz 31.jūlijam Latvijas izpletņlēkšanas federācija plāno uzstādīt Latvijas izpletņlēkšanas rekordu un gaisā virs Lielvārdes izveidot zvaigznes figūru no 30 cilvēkiem, informēja pasākuma organizators Edgars Veigurs.

Viņš pastāstīja, ka Latvijā ir reģistrēti 150 aktīvi izpletņlēcēji, no kuriem konkursa kārtībā atlasīs 30 labākos, kuri piedalīsies figūras izveidē. Izpletņlēcēji šim pasākumam trenējas vairākus mēnešus.

Veigurs teica, ka federācija šo zvaigznes figūru veltīs kā dāvanu atjaunotās Latvijas 30.gadadienā, kā arī kā kopības simbolu ar visām Baltijas valstīm, jo šajos datumos arī Igaunijā un Lietuvā centīsies uzstādīt tādu pašu rekordu un figūru. 

Visās valstīs lidaparātu atbalstu nodrošina militārie spēki. Pasākums notiks bez skatītājiem, lai samazinātu kopējos pasākuma izdevumus, jo lielāko daļu finansējuma nodrošina izpletņlēcēji, maksājot dalības maksu, norādīja Veigurs.

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu