Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
             

Ja mums būtu jāatbild uz jautājumu, kas ir mūsu lielākā vērtība dzīvē, domāju, lielākā daļa no mums atbildētu – tie ir mūsu līdzcilvēki, ģimenes locekļi un tuvinieki. Tā domājusi arī Lēdmanes pagasta Tautas nama vadītāja un (2018) biedrības “Novadnieki” locekle Inese Nereta, iesniedzot projekta “Sarunas ar novadniekiem” pieteikumu Lielvārdes novada pašvaldības projektu konkursā 2016. gadā. Sākotnēji intervijās bija plānots aptvert tikai nelielu daļu no sava pagasta ļaudīm, taču projekta izstrādes gaitā kļuva skaidrs, ka filma sagaida turpinājumu, jo Lēdmanē ir tik daudz radošu un aktīvu cilvēku, kuru veikums un darbs ir pazīstams arī ārpus novada un pat valsts robežām. Tā, lēdmanieši projektu turpinājuši arī 2017. un 2018. gadā. "Arī filmēšanas komanda izvēlēta no Lielvārdes novada ļaudīm, kas pēc savas būtības ir personāži, par kuriem varētu uzņemt filmu. Operators Didzis Pučs un režisore Zane Zemniece", teic Inese Nereta.

Šīs intervijas ir pamatā trim dokumentālajām filmām ar tādu pašu nosaukumu - “Sarunas ar novadniekiem”,  kuras tika demonstrētas Baltā galdauta svētkos  un Lielvārdes novada svētkos Lēdmanē, kā arī pēc pirmizrādēm ievietotas vietnē www.youtube.com.

Lai videointervijas būtu viegli pieejamas, mājaslapā www.lielvarde.lv izveidota jauna sadaļa, kurā apkopotas visas projektā “Sarunas ar novadniekiem” tapušās intervijas.

Plānots, ka šo sadaļu turpmāk papildināsim arī ar cikla “Personības mūsu vidū” intervijām un citu nozīmīgu informāciju, kas atspoguļo spilgtākās un nozīmīgākās mūsu novada personības.

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu