Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
               

Projekta programma ir pilnībā bezmaksas jauniešiem vecumā no 16 līdz 19 gadiem, kas vēlas attīstīt sevi un savu sabiedrību sev apkārt, taču līdz šim ir pietrūcis atbalsts un atspēriena punkts. Dalība šajā programmā jauniešiem sniegs iespēju saprast savas spējas, vērtības un mērķus, kā arī atbalstīs rast sev apkārt labvēlīgu vidi, kurā varēs sasniegt vairāk nekā sākotnēji spēj iztēloties!

Projekts “LEC Lielvārde” sastāv no 4 daļām.

Programma sākas ar LEC apmācībām mūsu lauku bāzē “Rites” no 13. marta līdz 17. martam.

Apmācības sastāv no 5 dienām, kur kopā 25 jaunieši ar PG treneriem dzīvos pie dabas, izzinās sevi un apkārtējos cilvēkus, lai uzstādītu gan individuālos, gan kopējos mērķus un rastu jaunus veselīgus un personības spēcinošus ieradumus. Apmācībās izmantosim gan zemās, gan augstās virvju aktivitātes, dažādus komandu saliedējošos un komunikācijas uzdevumus, kā arī individuālos procesus pašapziņas spēcināšanai.

Pēc apmācībām seko:

  • Sociālo projektu realizēšana: LEC apmācību laikā jaunieši izveidos mazās grupiņas, kas paredzētas kā iekšējā atbalsta sistēma pašās apmācībās gan arī pēc tām. Taču galvenokārt šīs mazās grupiņas realizēs sociālos projektus (pasākumu, akciju vai ko citu) savā vietējā vidē, spēcinātu savu personīgo mācīšanos un sāktu veidot savu apkārtni kādu jaunieši paši vēlas.
  • Prakse PG: katrs jaunietis tiks aicināts vismaz vienu dienu pievienoties uz kādu no mūsu aktivitātēm un / vai ēnot kādu biedru, lai paplašinātu savu iespēju redzējumu un iegūtu jaunas zināšanas un prasmes.
  • Klases saliedēšana: kopā ar PG treneru atbalstu, mēs aicināsim jauniešus realizēt komandas saliedēšanās aktivitāti savai klasei mācību gada sākumā, lai ieviestu jaunu atmosfēru grupā ar ko jaunieši visnotaļ pavada daudz laiku.

 Lai piedalītos šajā programmā jauniešiem kopā ar vecākiem vai kādu atbalsta personu jāaizpilda pieteikuma anketa: http://bit.ly/LECpumpurs

 Pēc anketas aizpildīšanas tiks nosūtīta ziņa ar praktisko informāciju par apmācību vietu, transporta loģistiku, līdzi ņemamo mantu sarakstu un līgumu, ko lūgsim jaunieša vecākam parakstīt. Apstiprinājuma ziņa iekļaus arī īsu pašizvērtējuma anketu, ko izmantosim kā rīku, lai izmērītu programmas kvalitāti.

Par praktiskiem jautājumiem lūgums sazināties ar projekta dalībnieku koordinatori Dārtu Smilgu pa e-pastu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. vai pa tālruni +371 28692536

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu