Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
        Latviski  English 
Lielvārdes novada ģērbonis

Tūrisms

Apturēt slaidrādi
pumpurs3.JPG
Lāčplēša ielā 21A, Lielvārde, Lielvārdes nov.
+371 29620739
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Saite Google kartē

“Pumpurs”, kas gadu gaitā kopts - izplaucis līdz alus darbnīcai un tirgotavai Lielvārdē. Jau ir pieejami pirmie Pumpura ziediņi un Latvijā ražoti gardumi, kurus piedāvājam nobaudīt uz vietas vai līdzņemšanai. Esat laipni gaidīti ciemos ikdienā un pasākumos, kā arī izprast alus noslēpumus un garšas alus darbnīcas "Pumpurs" aldara pavadībā.

Ekskursija iepriekš jāpiesaka.

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu