Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
        Latviski  English 
Lielvārdes novada ģērbonis

Martā tiks uzsāktas sadarbības projekta “KOPĀ.LABĀK.” aktivitātes, kuras īstenos Ogres, Lielvārdes, Ķeguma un Ikšķiles novada pašvaldības. Projekts tiek īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2020. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros. Projekta tiešā mērķa grupa ir jaunieši vecumā no 13 līdz 25 gadiem.

Šobrīd ir uzsākts darbs pie pirmās aktivitātes, iesaistot 30 aktīvos jauniešus, kuriem ir vēlme līdzdarboties un strādāt pie apvienotās jauniešu domes izveides, kā arī interese būt iesaistītiem brīvprātīgajā darbā. Aktivitātes ietvaros ir plānotas divas neformālas tiešsaistes tikšanās 2021. gada 17. un 24. martā.

17. martā Zoom tikšanās reizē jauniešiem tiks dota iespēja radoši līdzdarboties projektā, iesaistoties diskusijās par to, kas ir jauniešu dome, kādi ir jauniešu domes mērķi, kāpēc ir vērts iesaistīties un izteikt viedokli, kas iedvesmo vai ko vēlas uzlabot savā pašvaldībā, ko dos iespēja darboties kā brīvprātīgajam.

24.martā Zoom tikšanās reize tiks veltīta pašvaldību pārstāvjiem un organizācijām, kas nodarbojas ar jauniešu nodarbināšanu, ir aktīvi iesaistīti jaunatnes lietu jautājumu un problēmu risināšanā, izzināšanā. Šajā pasākumā tiks apspriesta otra projekta prioritāte – kā veicināt un izveidot jauniešiem kvalitatīvu un ilgtspējīgu, uz pieredzi balstītu brīvprātīgā darba sistēmu. Tikšanās laikā tiks uzklausīti pieredzes stāsti par brīvprātīgo darbu, ar kuriem dalīsies Ikšķiles novada pašvaldības pārstāvis.

Pasākumus vadīs neformālās izglītības apmācību speciāliste Sintija Lase, kas veicinās jauniešos  interesi līdzdarboties, palīdzot viņiem un pašvaldību speciālistiem izveidot nākotnes apvienoto novadu vīziju un ievirzīs jauniešu domes izveidē, kā arī radīs priekšstatu un izpratni par to, kas ir brīvprātīgais darbs, izveidojot kvalitatīvu vienotu brīvprātīgā darba sistēmu.

Projektā paredzētas arī citas jauniešiem saistošas aktivitātes, ko iespējams varēsim īstenot klātienē - pieredzes apmaiņas brauciens, komandas saliedēšanas pasākums vasarā, piedalīšanās simulācijas spēlē “Jauniešu domes vēlēšanas”, tikšanās ar potenciālajiem brīvprātīgā darba devējiem.

 17. marta un 24. marta pasākumu programmas skatīt šeit

Pieteikšanās dalībai projektā līdz 2021.gada 11.martam.

Pieteikuma anketa: ej.uz/brancs_jauniesiem

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu