Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
        Latviski  English 
Lielvārdes novada ģērbonis

Aizvadītajā gadā Lielvārdē tika izveidoti trīs atkritumu laukumi ar nojumēm un slēdzamām durvīm Avotu ielas daudzdzīvokļu māju masīvā. To uzstādīšanas mērķis bija apkārtni padarīt sakoptāku, kā arī atkritumu apsaimniekošanu – efektīvāku. Tomēr vēl decembra beigās tika saņemta iedzīvotāju sūdzība par to, ka slēdzeni nav iespējams atvērt, kas, kā izrādās, bija ļaunprātīgas rīcības rezultātā radīts bojājums.

Iedzīvotāji informēja, ka Avotu ielas daudzdzīvokļu māju masīvā esošo atkritumu laukumu durvis aizsalst un nav atslēdzamas. Tika veikta pārbaude, kā rezultātā konstatēts, ka divi atslēgu cilindri – nojumēm, kas paredzētas lietošanai Avotu ielas 8 un Avotu ielas 10 māju iedzīvotājiem– ir tīšuprāt bojāti, lai laukumus varētu atslēgt ar jebkuru citu atslēgu. Šobrīd atslēgas ir salabotas. Lielvārdes novada pašvaldība aicina cilvēkus cienīt citu darbu un neveikt darbības, kas varētu radīt bojājumus un zaudējumus.

Pārbaudes laikā tika pārbaudīti visi atslēgu cilindri, kā arī durvīm uzstādītas atbalsta kājiņas, lai tās neaizvērtos ciet atvērtā pozīcijā. Tāpat visi atslēgu cilindri tika ieeļļoti.

Maruta Petunova,
Komunikācijas un tūrisma nodaļas vadītāja

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu