Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte
        Latviski  English
Lielvārdes novada ģērbonis

Tuvojoties Valsts svētkiem, Lielvārdes novada pašvaldība aicināja novadniekus  pieteikt pretendentus Lielvārdes novada pašvaldības apbalvojumiem “Goda Lielvārdietis”, “Gada Novadnieks” un “Atzinība”.

Šī tradīcija ir aizsākusies jau 2007. gadā, Valsts svētkos apbalvojot novadniekus par mūža ieguldījumu, izciliem sasniegumiem un nesavtīgu darbu Lielvārdes novada attīstībā. Paldies, visiem Lielvārdes novada iedzīvotājiem, kas piedalījās un izvirzīja pretendentus apbalvojumu saņemšanai! Kopumā tika saņemti 17 pieteikumi, tie tika izskatīti Apbalvojumu konsultatīvās padomes sēdē, bet Lielvārdes novada domes sēdē nr. 20 pieņemts galīgais lēmums par apbalvojumu piešķiršanu!

Lielvārdes novada pašvaldības apbalvojumu “Goda Lielvārdietis” saņems:

Mārīte Puriņa, Lielvārdes novada mūzikas un mākslas skolas direktore - par ilggadēju, profesionālu un mērķtiecīgu darbu izglītības procesa vadībā un skolas attīstībā;

Lidija Peiseniece, ilggadēja Lielvārdes pilsētas bibliotēkas vadītāja -  par mūža ieguldījumu kultūras vērtību saglabāšanā un izmantošanā;

Anda Zaharenkova,  ilggadēja Lielvārdes novada Bāriņtiesas sekretāre un Bāriņtiesas locekle – par ievērojamu ilgtermiņa ieguldījumu bērnu tiesību aizsardzībā Lielvārdes novada bāriņtiesā.

Lielvārdes novada pašvaldības apbalvojumu “Atzinība” saņems:

Kārlis Lišmanis,  Lielvārdes tautas teātra režisors – par nozīmīgu ieguldījumu teātra tradīciju attīstībā Lielvārdes novadā;

Rudīte Voloha, “Mārītes Montesori mājas” skolotāja - par pašaizliedzīgu un nesavtīgu darbu pirmsskolas vecuma bērnu interešu un spēju attīstībā “Mārītes Montesori mājā”.

Lielvārdes novada pašvaldības apbalvojumu “Gada novadnieks 2019” saņems:

Jana Rutmane, Jumpravas māmiņu kluba dibinātāja - par ģimenisko vērtību kopšanu un atbalstu jaunajām māmiņām Jumpravas māmiņu klubā.

Lielvārdes novada pašvaldības apbalvojumu “Pateicība” saņems:

Marita Apsāne, par ilggadēju un radošu darbu atzīmējot 35 gadu darba jubileju PII “Pūt Vējiņi”.

Sveicam visus apbalvojumu saņēmējus!

Sakarā ar valstī izsludināto ārkārtējo situāciju un noteiktajiem pulcēšanās ierobežojumiem, svinīgās Lielvārdes novada pašvaldības Apbalvojumu pasniegšanas ceremonijas laiks tiks precizēts! Sekojiet līdzi informācijai!

Ievērojot Covid -19 ierobežojumus, uz šo svinīgo pasākumu apmeklētāji tiks aicnāti tikai ar ielūgumiem!

X
Vairāk informācijas Piekrītu