Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
        Latviski  English 
Lielvārdes novada ģērbonis

Pavasarīgs sveiciens, kolēģi!

Dzīvojam laikā, kad katram no mums jāatstāj sava komforta zona un ierastā vide, jāatsakās no labi zināmā un jāapgūst šajā brīdī nepieciešamais. Jaunais izglītības saturs, dažādie mācību organizēšanas modeļi…

Šajā radošajā un interesantajā laikā, kad pedagogi ir aktīvi jauno mācību un saziņas metožu ieviesēji ikdienas darbā, arī dalīšanās ar labās prakses piemēriem piedzīvo pārmaiņu  laiku.

Ļoti negribētos mūsu novadu labo tradīciju, kuras mērķis ir popularizēt pedagogu metodisko darbu, pazaudēt un atstāt pagātnē, tāpēc arī šajā pavasarī aicinām Jūs dalīties ar savu pedagogu labās prakses piemēriem, īstenojot mācības attālināti.

Sagaidām, ka labās prakses piemēri atspoguļos  gan pielietotās mācību metodes, gan dažādu mācību priekšmetu skolotāju  veiksmīgu sadarbību, gan interesantu pieeju mācību procesa organizēšanā. Gaidīsim no Jums  iesūtnes jebkurā formā - Power Point prezentācijas, labās prakses aprakstus, video u.c., kas atspoguļo tās labās lietas, ko uzskatāt par veiksmīgām.​

Lielvārdes novada pašvaldības izglītības nodaļa un Ķeguma pašvaldības speciālists izglītības jautājumos aicina pedagogus iesūtīt labās prakses piemērus  līdz 2021.gada 30. aprīlim:

Ķeguma novada pašvaldības izglītības speciālistei Sandrai Čivčai – This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.;

Lielvārdes novada pašvaldības administrācijas izglītības nodaļas speciālistei Brigitai Zariņai – This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. un  nodaļas vadītājai Ingai Škaparei – inga.skapare@lielvārde.lv.

Ļoti ceram uz  pedagogu atsaucību un vēlmi dalīties!

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu