Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
        Latviski  English 
Lielvārdes novada ģērbonis

Sestdien laika apstākļi bija labvēlīgi Lielvārdes novada čempionāta tenisā finālistiem – ar skaistām, laba līmeņa spēlēm noslēdzies Lielvārdes novada vasaras atklātais čempionāts tenisā Lielvārde Cup-2020. Turnīra laikā, kas sākās jau 27.jūlijā, dalībnieki kopumā tenisa laukumos aizvadīja 56 spēles.

Čempionāta noslēgumā vispirms spēlē par trešo vietu tikās Agris. G. (Ogre) un lielvārdietis Valters S. - lai arī pirmā seta galotni labāk izdevās nospēlēt Agrim, gala vārds piederēja Valteram, kurš izcīnīja pelnītu uzvaru divu stundu cīņā un trešo vietu turnīrā. Rezultāts pa setiem 5/7,6/1,6/4.

Lielajā finālā tikās iepriekšējā gada čempions Daumants L.(Cēsis), kuru Latvijas sportistu saime pazīst kā Latvijas izlases biatlonistu, un Aleksandrs N.(Ogre).

Pēc skatītāju un atbalstītāju domām pirms spēles - arī šajā spēlē bija plānota trīs setu cīņa, tomēr Daumants apstiprināja, ka ne tikai iepriekšējā turnīrā bija labākais, bet arī aizstāvēja savu titulu finālā, uzvarot ar rezultātu 6/3,6/4.

Paldies dalībniekiem un atbalstītājiem par pozitīvo gaisotni visa čempionāta laikā! Paldies Lielvārdes novada pašvaldībai un organizatoriem par iespēju tenisa entuziastiem tikties un godīgās, saspringtās un interesantās spēlēs noskaidrot labāko tenisistu!

Uz tikšanos nākamajā gadā.

Lielvārdes novada Sporta centra direktors A.Puķītis

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu