Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte

Lielvārdes novada pašvaldības speciālisti – psihologi, sociālie pedagogi un logopēdi meklē jaunus sadarbības veidus ar  novada iedzīvotājiem un turpmāk  nodrošinās attālinātās konsultācijas.  Iespējamas gan telefonkonsultācijas, gan videokonsultācijas (WhatsApp, Skype, Meet uc.). Dažādu speciālistu iespējas var atškirties, bet sazinoties varēsiet vienoties par Jums piemērotāko attālinātās konsultācijas veidu un laiku.

Psiholoģisko palīdzību Lielvārdes novada pieaugušajiem sniedz Lielvārdes novada sociālā dienas aprūpes centra psiholoģe Linda Riekstiņa - Avotiņa (tālr. 20266604).  Psiholoģisko palīdzību jebkuram Lielvārdes novada bērnam, pusaudzim, jaunietim un viņu vecākiem sniedz Lielvārdes novada izglītības nodaļas psiholoģe Sandra Ozoliņa (tālr. 25450725).

Atbalstu un praktiskus padomus vecākiem un izglītojamajiem attālināto mācību laikā sniegs arī katras izglītības iestādes speciālisti:

Izglītības Iestāde

Jumpravas pamatskola

Līga Geduša

25932927

Lielvārdes pamatskolas pirmsskolas grupu izglītojamo vecākiem, kuri ir ieinteresēti turpināt bērnu logopēdiski koriģējošo darbu, lūgums sazināties ar logopēdi  Egitu Ošiņu (tālr.: 29557854)!

Kopā esam stiprāki!

X