Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
        Latviski  English 
Lielvārdes novada ģērbonis

Tūrisms

Apturēt slaidrādi

No 20. līdz 24. maijam Lielvārdes novadā norisinājās 1.posms "ExitRiga" rījkotajam veloorientēšanās seriālam, kurā piedalījās  65 komandas. Visiem dalībniekiem, liels paldies par piedalīšanos!

Sveicam veloseriāla "ExitRiga" Lielvārdes posma izlozes uzvarētāju - komandu StopiņiVelo. Novēlam vēl vairāk kilometru zem riteņiem un veiksmi nākamajos posmos. Paldies, par sagatavotajām dāvaniņām, jāsaka novada uzņēmējiem: Dailai Vanagai par piparkūkām, Māris & Co par riekstiņiem, Mr.Plūme un SIA “Lauskis”  par kaut ko ļoti garšīgu :), izklaides parkam "Avārijas Brigāde" un dabas parkam "Trušu karaliste".

Visiem paldies, tiekamies nākamajos posmos, seko līdzi www.exitriga.lv

Lielvārdes novada tūrisma speciālists

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu