Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
        Latviski  English 
Lielvārdes novada ģērbonis

SIA “Lielvārdes Remte” informē, ka atsevišķās pilsētas ielās, kurās notiek projekta “Ūdenssaimniecības pakalpojumu attīstība Lielvārdē, III. kārta” (turpmāk – projekts) realizācija, laika apstākļu straujo izmaiņu dēļ ceļu stāvoklis ir neapmierinošs. Kā iepriekš informējām, līdz šī gada 1.martam projektā noteikts būvdarbu tehnoloģiskais pārtraukums. Ielām, kurās projekta ietvaros notiek būvdarbi, nav atjaunota ceļa seguma virskārta. Tādēļ atsevišķās ielās, piemēram, Ozolu ielā, A. Pumpura ielā, Puškina ielā, zemes virskārta ir atkususi, taču zemes apakšējais slānis joprojām ir sasalis, attiecīgi šobrīd iepriekš minētos ceļus izbraukt ir apgrūtinoši.

Līdz brīdim, kamēr sasalušais zemes slānis nebūs pilnībā atkusis, ceļa seguma nestspēju nav iespējams atjaunot. SIA “Lielvārdes Remte” kā būvdarbu pasūtītājs regulāri apseko ielas, kurās veikti darbi, un pirmdien, 1.martā, arī klātienē būvsapulcē tiksies ar būvuzņēmēju un pašvaldības speciālistiem, lai lemtu par iespējamiem risinājumiem ceļu stāvokļa uzlabošanai.

SIA “LIELVĀRDES REMTE” aicina iedzīvotājus būt saprotošus, kā arī ierobežot transporta kustību posmos, kas šobrīd nav izbraucami.

Kā zināms, Lielvārdē kopš 2020.gada augusta notiek projekta “Ūdenssaimniecības pakalpojumu attīstība Lielvārdē, III. kārta” realizācija. Kopš projekta uzsākšanas ir izbūvēti kanalizācijas tīkli 5376.73 m garumā (4676.15 m kanalizācijas tīkli, 700.58 m pievadu izbūve pie zemes gabaliem) Lielvārdē – A.Pumpura ielā, Avotu ielas masīvā, Draudzības ielā, Kastaņu ielā, Liepu ielā, Mednieku ielā, Meža ielā, Miera ielā, Ozolu ielā, Puškina ielā, Zaķu ielā, kā arī Zvaigžņu ielā.

Maruta Petunova

Komunikācijas un tūrisma nodaļas vadītāja

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu